Przygotuj program studiów z Agencją Campus France! Skorzystaj z porad biorąc udział w spotkaniach w Twoim mieście!

Ambasada Francji w Polsce, Instytut Francuski w Polsce oraz Agencja Campus France, we współpracy z polskimi uczelniami oraz siecią Alliances Françaises w Polsce zapraszają na Dni Campus France 2017- Studia we Francji, które zorganizowane zostaną od 7 listopada do 16 listopada 2017 roku w Katowicach, Gliwicach, Krakowie, Wrocławiu, Warszawie, Gdańsku, Gdyni, Toruniu, Szczecinie i Łodzi.

Dni Campus France adresowane są głównie do licealistów oraz studentów zainteresowanych studiami we Francji, stypendiami rządu francuskiego, podwójnymi dyplomami francusko- polskimi oraz nauką języka francuskiego w Polsce.

W programie: indywidualne porady przedstawicieli Campus France w Polsce, prezentacje pozwalające na przygotowanie projektu studiów, spotkania z absolwentami, na zakończenie quiz oraz konkurs selfie z atrakcyjnymi nagrodami (kurs języka francuskiego w Instytucie Francuskim lub Alliance Française, bezprzewodowe słuchawki oraz wiele innych!)

 

Spotkania w Trójmieście:

 

13.11.2017

  • Gdynia II LO im. A. Mickiewicza ul. Wolności 22b godz. 9.45 i 10.45
  • Alliance Française ul. Sienkiewicza 5a/6 godz.16.00

 

Studia we Francji? Pourquoi pas! Przygotuj program studiów z Agencją Campus France! Skorzystaj z porad biorąc udział w spotkaniach w Twoim mieście!