Z okazji święta frankofonii  przypadającego zawsze w marcu , Alliance Française ma dla Państwa  nie lada gratkę, a mianowicie koncert  Benjamina Piat, który zagra 13.03.2018  w Zatoce Sztuki w Sopocie al. Aleja Franciszka Mamuszki 14. Tournée Benjamina będzie promocją jego trzeciej, po bardzo udanej L’échappée belle, płyty z aranżacjami autorstwa Sebastiena Martel, która na rynku ukaże się za 2 miesiące. Zapraszamy na koncert tego młodego, bardzo zdolnego artysty i jego 3 muzyków.

Benjamin Piat zagrał już blisko 400 koncertów we Francji i za granicą, między innymi w Boliwii, Meksyku, Kanadzie, Grecji, Polsce, Australii czy na Litwie.

Benjamin Piat zaprasza swoich słuchaczy do fascynującej podróży z piosenkami o niezwykle intrygujących tytułach t.j. Coccinelle, Camille, Sarah Lee Johnson, le Sentier des cascades… Doceniany i wspierany przez takich artystów francuskich jak aktor – Jean Rochefort, wokalista zespołu Tryo-Guizmo, basista Renana Luce-Martin Gamet, perkusista Marca Lavoine, Carmen Maria Vega…-Tom Milteau, a także Christophe Mali. Nie przestaje zadziwiać.

CONCERT Benjamin PIAT – www.benjaminpiat.fr

« FRENCHY PARTY »  Mardi 13 mars 2018, 19 heures

ZATOKA SZTUKI al. Franciszka Mamuszki 14 Sopot

Wstęp : 25zł,  Billets: Alliance Française et ZATOKA SZTUKI   

Rezerwacja : Alliance Française tel. 58.710.70.07  

e-mail: alliance.gdansk@gmail.com

INFO POLSKA:

Alliance Française

 

 

 

 

 

 

Union des Français de l’Etranger

 

 

 

Benjamin PIAT – koncert – 13 marca godz. 19.00 ZATOKA SZTUKI – wstęp 25 zł. Rezerwacja ZATOKA SZTUKI / Alliance Française tel. 58.710.70.07